Credilo nowa chwilówka

Credilo należy do spółki Prosperial Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Credilo.com to pośrednik udzielający pożyczek wyłącznie przez internet. Wszystkie formalności są realizowane przez internet. Ten pożyczkodawca specjalizuje się w udzielaniu krótkoterminowych pożyczek pozabankowych na nieplanowane wydatki.

Oferta kredytowa nowej firmy

Firma oferuje pierwszą pożyczkę od 100 do 1600 zł. Pierwsza pożyczka niestety nie jest ,,darmowa”. Kolejna natomiast maksymalnie może wynieść do 2500 zł. Klient Credito ma możliwość spłaty pożyczki w terminie od 1 do 30 dni. Dzięki ograniczeniu procesu decyzyjnego do niezbędnego minimum, decyzję możesz otrzymać już w ciągu 10 minut.

Wymagania co do pożyczkobiorców

Credilo nie wymaga od nas żadnych dokumentów potwierdzających dochód. Wzięcie pożyczki jest bardzo proste. Wystarczy wybrać kwotę pożyczki i termin spłaty oraz wypełnić poprawnie formularz. Klient może spłacić pożyczkę wcześniej lub zawnioskować o przedłużenie terminu spłaty. W Credilo.com można zrezygnować z pożyczki w terminie 14 dni od jej przyznania. Aby otrzymać pożyczkę, należy spełniać kryterium tj. Posiadać polskie obywatelstwo oraz mieszkać w Polsce. Wiek narzucony przez Credilo, aby móc skorzystać z oferty wynosi od 21 do 75 lat. Należy nie posiadać zaległości finansowych w Credilo w momencie wnioskowania o pożyczkę oraz posiadać zdolność do spłaty zaciągniętego zobowiązania.

Jak uzyskać kredyt?

Procedura jest bardzo prosta. Za pomocą suwaka wybieramy kwotę pożyczki i okres spłaty, wypełniamy prosty wniosek o pożyczkę. Następnie następuje weryfikacja tożsamości za pomocą aplikacji Instantor lub przelewu weryfikacyjnego. Firma po pozytywnej weryfikacji naszej osoby wydaje decyzje pożyczkową i wypłaca pieniądze na nasze konto osobiste.

Koszt pożyczki w Credilo:

Przy każdej pożyczce zapłacimy prowizję, dzięki temu zestawieniu możemy sprawdzić jakie koszta poniesiemy biorąc pożyczkę. Pożyczka 500 zł na 30 dni, łącznie oddajemy 600 zł. Kwota1000 zł na 30 dni, daje nam 1200 zł, które musimy zwrócić. Pożyczka 1500 zł na 30 dni, łącznie oddajemy 1800 zł. Jeśli pożyczymy 2000 zł na 30 dni, łącznie oddamy 2400 zł. Największa kwota jaką możemy pożyczyć, czyli 2500 zł na 30 dni, wyniesie 3000 zł łącznie z prowizją.

Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. W przypadku nieterminowej spłaty mogą zostać doliczone dodatkowe koszty zawierające odsetki za czas opóźnienia w wysokości odsetek maksymalnych za opóźnienie określonych w art. 481 § 21 Kodeksu cywilnego.

fscgow Author