Karta kredytowa z prezentem

Karta kredytowa z bonusem na zakupy

W ostatnim czasie mamy do czynienia z trendem na rynku promocji kart kredytowych.
Wystawcy kart na różne sposoby starają się więc przyciągnąć do siebie jak największą rzeszę klientów. Służą temu dodatkowe „bonusy” oferowane wraz z podstawowym produktem.
Karty kredytowe z założenia służą do zaciągania zobowiązań finansowych wobec banku. Zapewniają one stały dostęp do szybkiego kredytu, który przy systematycznej spłacie może nawet być darmowy. Decydując się na kartę klient decyduje o: limicie, wysokości oprocentowania. Oraz o ilości czasu, w którym bez odsetek może spłacić zaciągnięty dług.
Okazuje się jednak, że konkurencja na tym rynku jest tak duża, że banki decydują się użyć innych środków do przyciągnięcia klientów. Często są to korzyści w formie programów rabatowych, specjalnych ofert czy promocji.


Dobra karta kredytowa


1. Karta kredytowa z voucherem na zakupy do Douglasa

Ostatnie promocje Citibanku z voucherami o wartości 400 zł do różnych sklepów (m.in. mall.pl) cieszą się bardzo dużym zainteresowanie. Bank właśnie ruszył z kolejną promocją, do zgarnięcia jest bon o wartości 400 zł. Do wykorzystania w sklepie douglas.pl. Warunki promocji są bardzo łatwe do spełnienia.
Promocja Citibanku skierowana jest jedynie do nowych klientów. Czyli takich osób, które od stycznia 2015 nie posiadały żadnej karty kredytowej Citibank. Wyłączeni są również pracownicy banku i osoby, które nie są rezydentami podatkowymi w Polsce. Oczywiście w celu uzyskania karty kredytowej potrzeba jest również zdolność kredytowa.

Citibank podaje jako minimalne warunki:

  • wiek od 21 lat, dochód netto – 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 miesiące;
  • w przypadku firm – minimalny wiek 25 lat, działalność gospodarcza prowadzona min. 2 lata.

Jeśli spełnimy warunki umowy to możemy złożyć wniosek. W ciągu kilku dni zadzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces. Konieczne będzie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Do celów marketingowych oraz do otrzymywania informacji handlowych. Jeśli bank oceni naszą zdolność pozytywnie, to po kolejnych kilku dniach otrzymamy kartę.
Po otrzymaniu karty wystarczy się zalogować do Citibank Online/Citi Mobile
Następnie dokonaj 5 transakcji w pierwszym i 5 transakcji w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę. Kod rabatowy o wartości 400 zł do Douglas otrzymasz w wiadomości. W systemie bankowości elektronicznej Citibank Online, po spełnieniu wszystkich warunków.
Każdy uczestnik promocji, który spełni powyższe warunki, otrzyma voucher do sklepu Douglas o wartości 400 zł. Voucher będzie ważny zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym. Data ważności to 30.11.2018. Kod rabatowy nie może zostać wykorzystany w częściach.


2. Karta kredytowa z voucherem na zakupy do Morele.net


Kolejną ofertą jaką oferuję nam bank. Jest promocja z voucherem na zakupy sprzętu elektronicznego.
Bon na kwotę 400 zł do morele.net z Kartą Kredytową Citibank!

Podstawowe wymagania:

  • wiek – 21 lat, dochód netto – 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
  • dla firm — wiek – 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat.

Oferta dla nowych klientów ważna do 31.12.2017 r. Może zostać przedłużona lub powtarzać się w przyszłości. Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej.
Kartę otrzymamy po wypełnieniu formularza. Doradca banku oddzwoni, aby zbadać Twoją zdolność kredytową celem przyznania karty kredytowej. Konieczne będzie przesłanie dokumentu dochodowego (wystarczy np. skan z Twojego wyciągu z konta).
Jeżeli otrzymasz kartę pamiętaj aby zalogować się do serwisu bankowości internetowej.
Dokonaj transakcji o łącznej wartości co najmniej 1000 zł. Nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od daty zawarcia umowy o kartę. Voucher o wartości 400 zł do sklepu morele.net otrzymasz po spełnieniu wszystkich warunków. Poprzez wiadomość w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online.

3. Karta kredytowa z voucherem na zakupy na allegro

Rusza trzecia edycja promocji Citibanku, w której do zgarnięcia mamy bon o wartości 400 zł. Do wykorzystania w serwisie aukcyjnym Allegro. Należy wydać kartą 1000 zł.
Tradycyjnie, trzeba być nowym klientem banku.

Oprócz tego bank wymaga spełnienia dodatkowych, warunków:

  • wiek – 21 lat, dochód netto – 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
  • dla firm wiek – 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat.

Promocja dostępna jest tylko w internecie. Pierwszym krokiem jest złożenie wniosku na stronie promocji, najpóźniej do 31.01.2018. W ciągu kilku kolejnych dni oddzwoni do nas konsultant Citibanku. Samą umowę podpiszemy po kolejnych kilku dniach poprzez wizytę kuriera.
Po kolejnych kilku dniach otrzymamy kartę. Wystarczy tylko, że dokonamy transakcji bezgotówkowych kartą. Na przykład w sklepach lub internecie na łączną kwotę min. 1000 zł. Oraz co najmniej raz zalogujemy się do bankowości internetowej lub mobilnej.
Voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w serwisie Allegro trafi do nas po spełnienia warunków.
Oferta dla nowych klientów ważna do 31.01.2018 r. Oferta może zostać przedłużona lub powtarzać się w przyszłości. Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej.

4. Karta kredytowa z telefon LG K4

Wystartowała II edycja promocji Citibanku. W której za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej możemy zgarnąć smartfon LG K4 o oficjalnej wartości 499 zł. Tym razem bank nie wprowadził żadnych ograniczeń puli wniosków. Dlatego z oferty możemy korzystać bez obaw o to, że skończy się przed czasem.
Skorzystać z oferty mogą tylko nowi klienci. Czyli osoby nieposiadający żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1.01.2015. Oprócz tego należy spełnić wymagania banku, czyli:

  • wiek – 21 lat, dochód netto – 200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 miesiące;
  • dla firm – wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Po spełnieniu wymagań konieczne jest udanie się na stronę promocji. I zostawienie swoich danych kontaktowych. W ciągu kilku dni skontaktuje się z nami pracownik banku i przeprowadzi przez dalszy proces.
Wnioskujemy o produkt kredytowy, przez co bank musi pozytywie ocenić naszą zdolność kredytową. Po zawarciu umowy (przez kuriera) konieczne będzie spełnienie dwóch warunków. Pierwszy z nich to konieczność zalogowania się co najmniej raz w serwisie. Citibank Online lub mobilnej Citi Mobile. Drugi – wydanie co najmniej 3000 zł w sklepach i internecie kartą. Na spełnienie obu warunków mamy czas do końca trzeciego pełnego miesiąca następującego. Po miesiącu podpisania umowy dlatego realnie do wydania mamy nieco poniżej 1000 zł miesięcznie
Informacja o zgarnięciu nagrody zostanie przekazana w kolejnym miesiącu. Po spełnienia warunków poprzez wiadomość w systemie bankowości elektronicznej banku. Wysyłka nagrody nastąpi w ciągu 30 dni.
Oferta dla nowych klientów ważna do 30.11.2017 r.

fscgow Author