Lokaty bankowe 2017

Lokaty w 2017 roku


W zasadzie co drugi bank ma obecnie w swojej ofercie lokatę lub konto oszczędnościowe z oprocentowaniem od 2,5% w górę. Które oferty są najkorzystniejsze?
Lokaty bankowe i rachunki oszczędnościowe to produkty finansowe. Są one chętnie wybierane w naszym kraju, jako najbezpieczniejsza forma oszczędzania.
Większość banków ma w swojej ofercie specjalne lokaty dla nowych klientów. Jednakowo dla tych, którzy są skłonni przy okazji założyć konto, jak i dla tych, którzy nie chcą korzystać z innych usług. Banki, które chcąc przyciągnąć nowych klientów. Oferują trochę wyższe oprocentowanie.

Wybierz lokaty terminowe


Lokata terminowa może być świetnym rozwiązaniem, by zabezpieczyć swoje oszczędności. Musisz poświęcić przynajmniej kilka minut i przekonać się, czy warunki są dla Ciebie atrakcyjne.
Odsetki wyższe nawet o kilka procent są najlepszym argumentem. By skorzystać z oferty promocyjnej lokaty. Banki najczęściej oferują promocyjne oferty tylko na krótki okres. A największym ograniczeniem jest ustalona maksymalna kwota. Jaką usługobiorca może wpłacić na rachunek. W przypadku obecnie najkorzystniejszego depozytu, czyli Lokaty Happy. Suma oszczędności na koncie nie może przekraczać 10 000,00 złotych. Lokata po okresie, na jaki została zawarta. Może zostać automatycznie przedłużona. Jednak już na standardowych warunkach. Oprocentowanie może być ciut niższe.
Lokata promocyjna nie zawsze wymaga na Kliencie założenia także konta osobistego. Lokaty o korzystniejszych warunkach pod względem finansowym dostępne są ograniczonej grupie. Obecnie najwyżej oprocentowane lokaty adresowane są wyłącznie do nowych Klientów banków. Lokata Happy może zostać założona wyłącznie przez osobę, która nie korzystała z żadnych usług Idea Banku.


Dobre lokaty bankowe


Wpłacenie oszczędności na lokatę zawsze zobowiązane jest warunkami, ustalonymi przez umowę. Obecnie wśród lokat największą popularnością cieszą się depozyty krótkoterminowe. Posiadające promocyjne oprocentowanie.
Nie trać czasu na niepotrzebne wizyty w oddziale banku, które mogą trwać długo ze względów na ilość petentów. Wszystko możesz załatwić bez czekania, kolejek czy nawet wychodzenia z domu. Wystarczy, że wypełnisz odpowiedni formularz i potwierdzisz swoją tożsamość. Założenie lokaty jest wyjątkowo proste i nie wymaga skomplikowanych formalności. Możesz zaledwie w ciągu kilku minut założyć lokatę i wpłacić na nią swoje oszczędności.
Jest to całkowicie bezpieczne. Szczególnie jeżeli zadbasz o podstawowe warunki bezpiecznego korzystania z internetu. Pamiętaj, że wnioski banków są dodatkowo zabezpieczone. Zatem nic nie stanie się zarówno Twoim oszczędnościom, jak i danym udostępnionym do założenia lokaty terminowej.
Jeżeli chcesz przekonać się jaką ofertę wybrać, koniecznie skorzystaj z naszego rankingu. Porównanie dostępne jest całkowicie bezpłatnie. Dzięki niemu poznasz szczegóły ofert, które mogą Cię zainteresować i zachęcić do skorzystania z usług oszczędnościowych.

Przedstawiamy oferty najwiarygodniejszych banków w Polsce. Większość ofert to lokaty promocyjne. Na przykład:

fscgow Author